Drobečková navigace

Úvod > Služby > Zabezpečení vozidel

Zabezpečení vozidel

Mechanické zabezpečení vozidel

Montujeme mechanické zabezpečení osobních a užitkových vozidel všech značek.

Mechanické zabezpečení vozidel

Construct

Construct - k odemčení či zamčení tohoto mechanického zabezpečení stačí otočení klíčem v zámkové vložce. Toto zabezpečení blokuje zařazenou zpátečku R u mechanických převodovek a polohu Parking P u automatických převodovek.

Mister-Lock

Mister-Lock

Mister-Lock - k zamčení tohoto mechanického zabezpečení typu N stačí pouze otočit či zatlačit zámkovou vložku a k odemčení pouze otočení klíčem v zámkové vložce.

U obou těchto výrobků je zámková vložka situovaná v interiéru tak, aby nenarušovala vzhled a funkčnost vnitřního prostoru. S mechanickým zabezpečením a kódováním skel získáte u pojišťoven až 20% slevy z ceny pojištění.

Kódování autoskel

Provádíme rovněž kódování skel automobilů CEBIA – údaje o označených vozidlech jsou předávány do policejní databáze spravovanou OCIS – oddělení centrálních informačních systémů Policejního prezídia Policie České republiky s možností přístupu INTERPOLU. Toto značení uznávají pojišťovny Allianz, Kooperativa aj. Vozidlo je možno označit dvěma způsoby: individuálním kódem, nebo VIN kódem(číslem karoserie). Kódy mohou být pískovány nebo leptány. Více v sekci kódování autoskel

Volejte +420 739 305 550 nebo Nám napište